Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz Dyingsoul #39 üzenetére

    "Fordított esetben, azaz ha az AMD vezetne is azt mondanád, hogy az a pár % nem számít vagy melledet döngetve üvöltenéd, hogy felülmúlta a zöldeket?"
    Mint Nvidia tulaj, erre szerinted mi a válaszom? :D Nem gyártónak szurkolok, hanem a hülyeség nem tetszik. Ami magában foglalja az AMD indokolatlan fikázását is. A Fury(X) tényleg nem lett rossz kártya.

    Ha az AMD fizetne azért hogy az Nvidián fusson szarabbul valami az is ugyanúgy zavarna, nekem az a fontos hogy a pénzemért teljesítményt kapjak, nem az hogy elmondhassam hogy "de másnál se fut jobban". Ha benne van az erő, azt adják is ide nekem.

    "Engem és sok más játékost pont nem érdekel, hogy az AMD vagy az Nvidia kiket fizet le és hogy juttatják magukat előnyökhöz bizonyos játékokban."
    Pedig pont hogy kéne, lásd: előző pont. Ha a másik fél is belemegy, akkor ott kötünk ki hogy egyiket sincs értelme megvenni, mert nem csinálnak semmit, Windows desktopra meg elég az IGP is.

    "Akkor azt mondod, hogy ne azt a kártyát válassza egy játékőrült amivel vajsimán mennek a kedvenc játékai"
    Nem. Azt hogy ne fogják vissza szándékosan. Lehet hogy GTA-ban az Nvidia lesz jobb, mert ezért fizet, az AMD meg majd a COD-ot fogja pénzelni, abban meg az Nvidia kártya fog diavetíteni. Aztán minden játékhoz vehetsz külön kártyát, és cserélgetheted.

Új hozzászólás Aktív témák