Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz koby11h #4 üzenetére

    Nagyon jó a vertikális egér, ha tényleg merőlegesen áll, mint a cikkben felhozott Delock is. Ugyanakkor 24e Ft meredek egy átmatricázott 'basic' egérért, aminek az egyetlen flipje a kialakítás. Én is nézelődök egy jó vertikális egérért, és a cikkben szereplőn is megakadt a szemem...de rákeresve ez aztán még annál is inkább csak egy 'gimicky junk', pl. nincs balklikk, jobbklikk.

    Egyszer szembejött velem egy spéci vertikális egér, ami egy joystick és egy egér keresztezésének tűnt, kiegészítő gombokkal, plusz programozhatóság...valami 300-400 Euro közötti ára volt, így ott el is engedtem.

    Próbaként anno vettem egy wireless Trust Varo-t [link] (szintén matricázott kínai) . Böngészéshez és egyéb alapvető tevékenységekhez tényleg kényelmes(ebb) és kevésbé fárasztó(bb), viszont precíz munkához használhatatlan; nem a kialakítása, hanem az igénytelen anyaghasználat (inc. mikrokapcsoló, gombok, stb) miatt. Emellett ez csak 60-70 fokos, nem 90. Én párhuzamosan használom egy 'hagyományos' kialakítású 'gamer' egérrel (munka, játék): érzékenyebb, pontosabb, stb. + sok és programozható gombok.

    [ Szerkesztve ]

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák