Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz LZs?! #7 üzenetére

    Azt nem értem, hogy eleve miért nem vertikálisnak találták ki az egeret. Persze, úgy nem lett volna kétkezes, de egyszerűen leírhatatlan, hogy aktív tevékenységhez mennyivel jobb, mint a sima vízszintes.

    A feleségemet az állandósult kézfájdalmai miatt már azonnal elvégzendő műtéttel riogatták, de beleszaladtunk az Aldiban (!!!) egy vertikális egérbe. Sokat ugye nem kockáztat az ember a két hónapos elégedettségi garancia mellett, meg aztán 4500 Ft sem a világ. Nos, az azonnali műtét fenyegetettségéből három hét alatt radikális javulás, két hónap alatt pedig teljes gyógyulás lett.

    Én annyival vagyok rosszabb helyzetben, hogy balkezes vagyok, így kénytelen voltam Kínából rendelni balkezes vertikális egereket (három géphez). Teljesen no-name gyártmány, sokan biztosan egy órán át tudnák fikázni, de irodai munkára tökéletesen megfelelnek, ezerszer jobban, mint bármilyen szuper nem vertikális kivitel. Mindezt 9 dolláros áron.

    Amúgy telefonjavító szerszámkészletet is az Aldiban vettem, 4000 Ft környékén. Ezek az Ifixit készletek nyilván nagyon jók, de szerintem is botrányosan drágák, és szerintem egyszerűen pofátlanság itt ajánlgatni őket. (Bármennyire is fizetetthirdetés-rovatról is van szó.)

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák