Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elefant

    HÁZIGAZDA

    válasz qanic #46 üzenetére

    "hogy ha nem tud elhelyezni hátsó hangfalakat, akkor ne akarjon sourround hangot."

    hát akarni akarhat.... :D

  • erdoke

    titán

    válasz qanic #46 üzenetére

    Bocs, ha bántó volt a megfogalmazás, nem állt szándékomban. Viszont már többször leírták előttem, tehát valami gikszer mégis van. :)

    A többi kommentedet is vegyük végig? Nosza.

    "azt "nehéz felfogni", hogy ha nem tud elhelyezni hátsó hangfalakat, akkor ne akarjon sourround hangot"

    Miért ne akarjon? Elméletben a "térhatású" hangnak semmi köze a hátsó hangfalhoz, remélheti, hogy gyakorlatilag is megoldották. Biztos vagyok benne, hogy ha jól belövöd, ez a rendszer is tud a tesztben tapasztaltnál jobb térhatást kelteni, és az is igen valószínű, hogy hatékonyabb példányok is vannak.

    "félnormális valóban nem jön ki, de olyan ami agyonveri ezt a hangprojektort olyan kijön 230.000-ből"

    Mutass lszi 10 centinél nem mélyebb szatelliteket, amik a melléjük társított subbal és HM erősítővel 230-ért agyonverik ezt a hangprojektort (amit valószínűleg még az életben nem hallottál).

    "ha az előbb még azt állítottad, hogy nem akar hátsó hangfalakat, akkor miért akarna 5.1 szettet venni két normális hangdoboz helyett?"

    Ti mondtátok, hogy akarjon ennyi pénzből, én csak arra reagáltam, nem volt közvetlen összefüggés a kétféle mondanivaló között.
    Egyébként megfelelő erősítővel/hangprocesszorral nyilván a 2.1 ugyanúgy megfelel térhatás keltésére, mint ez a projektor.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák