Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz bbTamas77 #66 üzenetére

    Szerintem( ezt itt kihangsúlyoznám) a csúcs Philips Tv-k képminőségével csak a Sony veheti fel a versenyt. Samsung például nálam nem jöhet szóba, az Lg nem rossz, például Philips is Lg illetve Sharp panelt használ(t) de a képjavítási technológiájuk és a licencelt dolgaik itt tényleg érnek valamit.
    Én egy felső kategóriás Philips Tv -vel csak a Sony új LCD tv-it tudom összemérni vagy a Panasonic plazmáit. Persze ez izés dolga is.Philips Tv -t kalibrálás nélkül soha nem használnék, szemben például a Samsungnak van egy-két tényleg jobb gyári beállítása ( persze az is messze van a tökéletestől:) Sokan sajnos gyári értékeken vagy a boltok polcain a neon miatt túlszaturált beállításokon hasonlítják össze őket.Sok plazma is így gyengébbnek tűnő képet produkált, persze otthon ez pont megfordult a plazma javára.
    Igen szerintem is minimum lenne hogy ne legyen gond a képminőséggel a felső, sőt a középkategóriában sem, főleg ennyi pénzért. Például ez a Tv a teszt alapján azért hagy kívánni valót maga után ezen a téren, nem biztos hogy ezt választanám az enyém helyett.[link]

    Ha gondolod nézz rá erre a cikkre is. :R [link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák