Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    Megint csalódnom kellett. Számomra a Philips volt az etalon, évekig dolgoztam náluk , sok terméket vásároltam, még egyedi cuccaim is vannak tőlük, például egy Hd ready CRT Tv , igaz az Loewe,de a Philipsnél gyártottuk.

    Ez a készülék gyönyörű, de követi a szokásos Philips trendet, ami megmutatja, hogyan amortizáljunk le egy jó nevű gyártót évek alatt, hogy a félig felső szegmensből lassan alsó szegmensű átlag alatti modell legyen.
    A képminőség mindig jó volt ,de menü mindig is rossz.(Reménykedtem hogy végre megnézhetem az Droid menüjüket, de sajnos még mindig nem.) Most is ez a helyzet, csak most már a képminőség is átlagos+ hozzá a lejátszó szerintem 4-5 éves felület és szoftver.. .A dizájn szerintem első osztályú, és végre egy Tv amit lehet forgatni. ez a legjobb és leghasznosabb dizájn , amit mostanában láttam. (Amúgy nem tudom miért nem lehet a készülék elejére helyezni a fejhallgató kimenetet)
    Az ambilightnél meg egyszerűen nem tudom felfogni, miért nem tudják körbe rakni. Most komolyan az a pár led kerülne annyiba?Nekem most sima full Hd tv van tőlük, ambis,és 3 oldalas.Igaz nem olcsó kategória, de az ennél olcsóbbakon csak 2 oldalas ambi volt. Hihetetlen, hogy ezen spórolnak, mert ez egy remek plusz dolog. Számomra és annak aki használja vagy látta élőben,szerintem nem parasztvakítás.
    Mi sokszor csak simán egy fénnyel világíttatjuk vele a falat, de még az is nagyon jó. Megnyugtatja a szemet és hangulata van a dolognak. ( Gyerkőceim meg a rajzfilmeknél sokszor inkább azt nézik, mert akkor nagyon látványos.)
    Nagyon szorítok nekik, de így haladva sajnos azt az utat követik, ami ide vezette ezt a remek gyártót. Szerintem kár erőltetni ezt a vonalat, inkább jobb lenne ha visszatérnének a drágább, de minőségibb készülékek gyártásához. ( Gondolom arra már kevés az esély.)
    Köszi hogy írtok róluk, remélem kaptok még tőlük modelleket, ennél jobban sikerült darabokat is. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Ideg #52 üzenetére

    Philipstől csak is közép vagy felső kategóriát szerintem. Abban nem fogsz csalódni, sőt egyenesen imádni fogod.
    Majd a most érkező 8000 széria megmutatja mit is tud igazából a gyártó. Az android nagyot fog rajt ütni meg a 4-6 magos proci is, hozzá 800 Hz képfrissítés. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz bbTamas77 #60 üzenetére

    Hallod te tanultad valahol a gyökérséget?vagy csak idejöttél beböfögni valamit, hogy trollkodj egy jót. Már észrevettem a hozzászólásaidat más cikkenél is Nézz utána a 7000 sorozat képminőségének és az itt leírt negatívumoknak, ha egyáltalán az építő jellegű hozzászólásod előtt elolvastad a cikket és az ott felsorolt negatívumokat. Philips felső kategóriánál soha nem volt gond a képminőséggel. Évek óta a rossz menürendszer és az elavult lejátszási képességeken van a hangsúly. Gondolom például az itt leírt akadozáson segíteni fog a 4-6 magos proci. Az android pedig a lejátszási képességeken segít valamint fejleszthető felületnek köszönhetően páratlan lehetőségeket rejt. a képfrissítésnek pedig szólj ha nincs köze a képminőséghez.[link] Üdv, napi troll.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz bbTamas77 #66 üzenetére

    Szerintem( ezt itt kihangsúlyoznám) a csúcs Philips Tv-k képminőségével csak a Sony veheti fel a versenyt. Samsung például nálam nem jöhet szóba, az Lg nem rossz, például Philips is Lg illetve Sharp panelt használ(t) de a képjavítási technológiájuk és a licencelt dolgaik itt tényleg érnek valamit.
    Én egy felső kategóriás Philips Tv -vel csak a Sony új LCD tv-it tudom összemérni vagy a Panasonic plazmáit. Persze ez izés dolga is.Philips Tv -t kalibrálás nélkül soha nem használnék, szemben például a Samsungnak van egy-két tényleg jobb gyári beállítása ( persze az is messze van a tökéletestől:) Sokan sajnos gyári értékeken vagy a boltok polcain a neon miatt túlszaturált beállításokon hasonlítják össze őket.Sok plazma is így gyengébbnek tűnő képet produkált, persze otthon ez pont megfordult a plazma javára.
    Igen szerintem is minimum lenne hogy ne legyen gond a képminőséggel a felső, sőt a középkategóriában sem, főleg ennyi pénzért. Például ez a Tv a teszt alapján azért hagy kívánni valót maga után ezen a téren, nem biztos hogy ezt választanám az enyém helyett.[link]

    Ha gondolod nézz rá erre a cikkre is. :R [link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák