Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz VaniliásRönk #267 üzenetére

    "...persze ugye mihez képest, amennyiért vettem, ahhoz mindenféleképp jó...:) " Mondatértelmezés 1-es, leülhetsz ;] Én jobban örülnék 1ébként egy 775-ös conroe cerkának, van is itthon, csak lapom nincs hozzá:)

    #270 Oliverda : Én arról beszéltem, ameddig nálunk lehetett kapni, az is lehet hogy s939-cel keverem, de valamelyik nagyon gyorsan leköszönt lapok terén mindenképp a boltokban. Azért azt hiszem s462 lapok se feltétlen kezeltek minden s462 procit, már amennyire emlékszem még:)...S423 tényleg vicc volt idejét tekintve, az s478 meg sok mindent tekintve, viszont a 775 elég időtálló lett a 965-ös chiptől, no meg ha ki is fut, egy 8xxx-et vagy Quadot nem kell félteni hogy még 2 évig valamire kevesek lesznek...az 1156 és társai sztem olyan életűek lesznek mint az s423 volt, maradni fog az 1366..de majd meglátjuk, tudtommal a másik 3-at még nem is árulják, bár lehet tévedek. Ha ez megnyugtat, foglalat váltásilag jobban áll az AMD, teljesítményben meg az intel már hosszú ideje...kivonni meg a 775-öt még egy darabig nem fogja tudni az intel, hiába akarja, akkor lowend, middle szinten csak AMD maradna 1edül, azt meg még az intel brancs sem engedheti meg magának.

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák