Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pheke

    tag

    válasz BaLee #33 üzenetére

    Nem kötözködés képpen, csak az igazság kedvéért:

    A PH!TV bár a prohardveren történik, nem akarja és fogja soha kiváltani az igazi szakmai tartalmakat. És nem azért mert nem akarom, hanem mert ez egy más műfaj. Ez a műsor egy hands-on videó, pont azért, hogy kevesebb fórumot és YouTube videót kelljen feltúrni egy-egy ketyerével kapcsolatban. Nézd meg az első adást (ha akarod), az pont erről szól. A Killa Sample kérdéskört nem értem, hiszen mar_tin leírta, hogy simán viszi és mivel drága rudi épp akkor tette be a linket a fórumba, amikor a caféba kocsikáztam, nem sok esély volt rá, hogy felkerüljön a lejátszóra.

    És amint jól látom 99%-osan minden kérdésre (még arra is, hogy mennyit fogyaszt) válaszoltam a műsorban. Plusz igen nehéz követni a chat-et úgy, hogy pörög rendesen és sokszor nem témába vágó hozzászólások érkeznek, mindeközben pedig megy az élő műsor. Ráadásul a menüt, a jukebox-ot magyar nyelven még nem sok helyen láthattátok működés közben.

    Bár a prohardver egy szakmai és objektív oldal, ez a műsor midig is szubjektív lesz, mivel (sajnos :D) én készítem, így az én véleményemmel lehet vitatkozni, vagy egyetérteni.

    Tényleg maximálisan tiszteletben tartom a kritikádat (és KÖSZÖNÖM!), de nem ugyanarról a stílusról, fórumról beszélünk.

    Szerintem jól megfér ez a kevésbé szakmai videóbeszámolósdi a komoly tesztek mellett, hiszen azok sem maradnak el.

    Üdv:

    pheke

    nope...

Új hozzászólás Aktív témák