Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanzi89

    addikt

    válasz pheke #36 üzenetére

    Abszolút egyetértek veled, de szerintem is kellene valamit kezdeni a chat dologgal. Pl amit itt fentebb írtak, hogy műsor utolsó 5 percében lehet konkrét kérdéseket feltenni a termékkel kapcsolatban, amire ha éppen akkor tudsz válaszolni akkor ok, ha nem akkor meg nem, és ennyi, szerintem jó lenne. A marhulás - mivel az ma (is?) volt bőven - illetve a "megy, nem megy" kommentek közé pedig ne "rejtsük el" azt a pár db normális és értelmes kérdést.

    "Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

  • rudi

    nagyúr

    válasz pheke #36 üzenetére

    Annyit tennék csak hozzá, hogy a linkelt killa sample nem biztos, hogy az a killa sample, ami másnak van. Ugyanis sokan kitenyésztették már mindenféle betegebbnél betegebb bitrátával. Szóval, ha legközelebb ilyen "izé" kerül hozzád (akár MKV-t evő tévé), akkor egy pendrájvról etesd meg vele a PH-s killa verziót. Aztán, ha szagat, akkor esetleg bűvöld rá a merevlemezére is. Max öt percet igényel a művelet.

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

  • Skynet258

    veterán

    válasz pheke #36 üzenetére

    Szerintem meg teljesen jó volt az ez egész. Ez volt az első ilyen vidó, amit itt láttam, és ezt is tök véletlenül: szokásom, hogy úgy böngészek, hogy meg van nyitva vagy 30 fül. Ennek a lejátszónak az oldala is meg volt nyitva, délután óta. Majd gondoltam elolvasom... Aztán egyzsercsak 8 körül elkezdett valaki magyarázni a hangszóróból... mondom mi a franc... asszony is idejött, aztán kerestük, hogy hol "pofáznak". Végül meglett az oldal, és elkezdtem nézni a videót.... asszony is itt ragadt... és együtt néztük meg, majd a végén elégedetten megállapította, hogy ez tök jó volt, közvetlen, bemutattad a főbb dolgokat, és ez még neki is érdekes volt. És ő aztán abszolút nem geek, bár nem is zárkózik el a tech cuccoktól, az én hülyeségeimet is végighallgatja. :D

    Összegezve: teljesen oké volt a műsor, nem kell, hogy mindig csak hardcore kockáknak szóló profi cucc legyen mindenhol. Közvetlen, helyenként vicces, informatív. És néha nem is kell ennél több. Csak így tovább! :R

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák