Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pheke

    tag

    válasz s.aron1111 #8 üzenetére

    Az nagyon jó lenne, ha ezt a cuccot 30k-ért meg lehetne kapni és nem 20k-s havi előfizetéssel, de sanszos, hogy megfizethetőbb havi csomaggal bizony nem 30k lesz a tablet ára sem, de tényleg azt kívánom Neked legyen igazad ;)

    Az ős Android-sággal kapcsolatban. Pont az a baj, hogy az eddigi összes Android verziót majdnem vakon kezelem, amit ha a Honeycomb-on ösztönből nyomok, akkor vmi olyan történik, ami nyomozást igényel, hogy megértsd a folyamatot. Félre ne érts, baromi jó ez a 3.0, tényleg. Szép, gyors, látszik, hogy kihasználja a nagyképernyőt és a komoly hardvert, de olyan kb kezelni, mint azt a bringát, ami fordítva működik, ha balra tekered a kormányt jobbra megy és fordítva. 3 óra használat után is meg voltak az ösztönös mozdulatok a beállítások előhívására, a widget-ek kipakolására, a wi-fi beállítására, stb. És nagyon nem úgy működik a 3.0 mint az eddigiek. Ha kicsit kisebb lenne a "szakadék" a két Android verzió között, szerintem sokkal több lenne az elégedett felhasználó, hiszen mint ahogy sokaknak fontos a vékonyság (mint írtad), úgy sokaknak a 3.0 az érv egy ilyen tablet mellett, akik már eleve Android felhasználók és nagyon máshogy működik.

    A vékonyságra visszatérve:
    Nem azt mondtam, hogy nem fontos hogy néz ki egy cucc! Sőt én voltam az aki közfelháborodásra azt mertem mondani a ThikPad-ekre, hogy csúnya és lehetne szebb. De azt gondolom, hogy a Galaxy 10.1v már most is atom jól néz ki és az hogy ez a gép legyen a legvékonyabb a világon az már inkább csak a Samsung-nak fontos, hiszen a gép már így is eléggé egyben van. Biztos lesz egy szűk réteg aki azért veszi csak meg mert a "legvékonyabb" (amíg valaki nem csinál 3 hónap múlva egy annál is vékonyabbat), de véleményem szerint ez a termék kész van és ez már csak felesleges blama a gyártónak.

    [ Szerkesztve ]

    nope...

  • pheke

    tag

    válasz harry #10 üzenetére

    Ez mindenkinek szubjektív, ezért mondtam, hogy nekem a 7 col és 3.0 kombó a tökéletes tablet, amiért még pénzt is adnék. Böngészésnél egy 7 coloson egyet zoom-olsz és akkor általában pont a tartalom látszik akkorában, mint egy 10-esen alapból, vagyis ez nem akkora gond. Én sokat járok autóval és egy 7 colos tabletet még betennék a kocsiba navinak, míg egy 10-est tuti nem, mert túl sok helyet foglal. Amúgy a ViewSonic-ot ki is próbáltam navigálásra és tökéletesen ment, olyannyira, hogy egy Audis a piros lámpánál a hátam mögött állva, a kormányra hajolva, nagy szemekkel pupillázta mi az a böszme nagy kijelző a kis minikocsimban (ami a mi autónk) :D Nekem ezek a szempontok (persze nem az hogy megbámulják a kocsim műszerfalát, hanem a többi leírt), de maximálisan tiszteletben tartom más véleményét, csak hát ez egy szubjektív műsor ezért elmondhatom a saját véleményem :)

    [ Szerkesztve ]

    nope...

  • pheke

    tag

    válasz harry #13 üzenetére

    Bár nem én írtam ezt, de szerintem Lars arra gondolt, hogy (kis túlzással persze) egy 10 col körüli tablet fizikai méreteiben, és súlyban már-már netbook hordozhatóság és kezelhetőség szempontjából. De ez megint nem Lars, hanem az én véleményem. ;) De természetesen legyenek kis-nagy, olcsó-drága és mindenféle egyéb tabletek, netbook-ok, hogy mindenki kedvére és igényei szerint válogathasson belőlük, hiszen "Varietas dēlectat" :D

    [ Szerkesztve ]

    nope...

Új hozzászólás Aktív témák