Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SaGa59

    őstag

    Némileg csalódtam ebben a billencsben. Mint billentyűzet tökéletes, de a festésével valamit nagyon elcsesztek a kicsi kínaiak. Azt gondoltam, a billlentyű kupakok sötét műanyagból vannak és csak a betűknél eresztik át a háttérvilágítás fényét, de nem. A kupak áttetsző, fényáteresztő és egy maszk van ráfestve, ami a betűk, írásjelek helyén nem takar. Amíg ez így van, jól is néz ki, bár eleinte kicsit vékonynak találtam a vonalakat, de meg lehet szokni, csak a fényerőt kell jól felhúzni.
    Viszont a hét végén észrevettem, hogy némelyik billentyűn erősen kopik a festék és a betű helyén már csak egy elmosódó paca látszik, illetve az oldalsó élük is halványan de már világít.. Furamód nem azok a billentyűk koptak meg, amit a leginkább igénybeveszünk (wasd), hanem a T, V, E, G.
    Természetesen nem estünk neki semmilyen oldószeres cuccal, és az ujjaink sem hígítót izzadnak

    Megkérdem a boltot, hogy erre vonatkozik-e a garancia, de még ha ki is cserélik, ez akkor is bosszantó

    STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

Új hozzászólás Aktív témák