Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz azbest #10 üzenetére

    A jövő tévéjének a szintén bevezetés előtt álló 48p-t kellene tudni minimum a natív felbontásán... Komolyan gondolják, hogy most karácsonyra veszek egy UHD tévét, jövőre pedig lecserélem, mert végre lesz rajta megfelelő HDMI port, és talán tudja majd a 48p-t is? Mostanában egy jó nagy plazmát kell venni olcsón, és kivárni, amíg az új technológiák kiforrnak valamelyest. Átlag nappaliba (3-5 méteres nézési távolság) simán elég az 50-65" Full HD.

    A legjobb aláírás a héten

  • TeeJay

    félisten

    válasz azbest #16 üzenetére

    nem tudom hogy vagy vele én LCD TV-ben még nem láttam pixel hibásat
    vagy mázlim volt vagy úgy jön ki a gyárból hogyha esetleg volt is pixelhiba valamit alkotnak vele
    hogy ne lehessen észrevenni...
    laptop 15,6-os kijelzőjén egy pixel vagy subpixel van (nem tudom melyik) ami sötét mindig de sosem veszem észre csak ha közelről nézem nagyítóval.
    TV-nél amit 2-3-4méterről nézel kutya se veszi észre szerintem :D

    másik a profitról
    ha maga a cucc kijöhet 200ezerből pláne egy nagy gyártónak mint a Samsung Sharp vagy LG
    akkor hadd ne legyen már 8-10szeres profit még mellé csak azért mert hogy új...
    jelen esetben mivel is tud többet a 4K TV mint a fullHD?
    semmi másban csak négyszeres felbontás meg ehhez igazított elektronika
    bármi más forradalmi újdonságot nem véltem felfedezni a 8-10x-es ár függvényében ;)

    természetesen a OLED lenne az más tészta ott tényleg technológiai eltérés van ami előrelépés az LCD-hez képest és ott érthető hogy prémium cuccnak jobban elkérik az árát :B

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák