Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szabonagyur

    félisten

    Érdekes maga az írás amúgy.

    Én van, hogy mindegyikbe bele esek, de nagyon változó.

    Van amikor napok/hetek alatt jön össze az üzlet mivel nem ülök gép előtt egész nap (még akkor sem ha a HA azt mutatja belépztem) vagy éppen nekem is meg kell győzödnöm rajta milyen is amit venni akarok és ha nagyobb összeg biztosan kell e nekem.

    De volt olyan is amikor szimplán 1 óra alatt meg volt a cucc mivel ott 100%-ra megvolt kell a cucc és az az eladó ami nekem is kell.

    A sok kérdés feltevésnek persze, hogy van oka, sok hirdetés hiányos, stock fotó, nem mai cuccot árul így persze, hogy kérdéses a valós állapot (használt telefon jó példa erre).

    Alkudozás is olyan, hogy miért ne? Azért ez nem egy bolt, nem egyszer írtam meg, hogy X összegért most utalom a pénzt de ez foxpostal együtt és simán belement az eladó mert látja, hogy ettől egyszerűbb opció nincs a számára.

    Szerintem aki ilyen jellegű oldalakon mint a HA és társai vásárol/elad az fogadja el, hogy nem egy bolt, megvan a maga előnye és hátránya egyaránt. Én ha eladok felőlem kérdezgehtnek hetekig is, külön kérés nélkül nem jegelek semmit senkinek (akkor is max 3 nap), aki először fizeti elviszi, szerintem nincs ebből gond.

    Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Új hozzászólás Aktív témák