Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pendre54

    addikt

    válasz zizidor #1952 üzenetére

    Köszi a választ, de tuti, hogy nem porszem, főleg a lenti jobb alsósarki szélesebb buborék, de majd simogatom bőszen. :D
    Ennél viszont egy fontosabb problémába szaladtam bele, és nem találom a megoldást.
    Az előző Sony Xperia XZ1 Compact telefonom töltő kábelével, amelynek az egyik vége hagyományos USB-A csatis, összekötöttem a telefont az asztali PC-el, ugyanis annak az alaplapján nincs Type-C csatlakozó, tehát a 8T gyári kábelét nem tudom ilyen célra használni.
    Így viszont egyelőre nem tudom a telefon mappáit elérni, mert az asztali PC csak egy sima CD meghajtónak érzékeli a telefont.
    A Sonynál ilyen problémám soha nem volt, ott bármelyik mappát eltudtam érni a telefonon, azokba tudtam másolni az asztali gépről zenei anyagokat, fotókat, PDF doksikat stb., de ez fordítva is működött, tehát telefonról át az asztali gépre.
    Itt most, mit kellene csinálnom, hogy ugyanígy működjön minden? Az első csatlakozáskor telepített valamilyen USB drivert, de továbbra is csak sima CD meghajtóként kezeli a telefont.

    "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Új hozzászólás Aktív témák