Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nightmare13

    senior tag

    válasz Kapanyél #26 üzenetére

    Az érveket, és a normális válaszokat én is elfogadom, de a csípőből szarozást nem szeretem.

    Hangjukat nem tudom, de leírom, hogy melyikkel mi a bajom.

    Pioneer - alapvetően okés, felépítésre jól néz ki, üzemideje okés, viszont 1 év garancia, plusz fémet talán nem látott (ettől még lehet, hogy a méret szabályozás ugyanúgy fémre épül, de a képeken nem látható)
    Sennheiser - az a fejpánt megoldás és a vezetékek benne (mégha csak dekor kábel) egy nagy no-no. Üzemidő okés, pozitívum a két év garancia
    Jays - régi BT technológia, üzemidőről hivatalos oldalon nem találtam semmit, de a félcsuklós megoldás a kagylók rögzítésére ismét egy no-no.

    A három közül, ha nem lenne meg az A30, a Pioneert esetleg megnézném, másik kettőt nem tudom elképzelni, hogy kibírják törés, szakadás nélkül 2 évig.

    Annyira nem merültem bele, de a fentiek közül talán egyik se csatlakoztatható 3,5 mm-s kábellel, hogy passzívan használható legyen, így mondjuk a Switch mellé még egy adaptert/fülhallgatót csomagolnom kellene.

    Ha a négy közül kellene választanom vakon, továbbra is az A30-t venném szerintem all-rounderként (munka, játék, zene, film).

    Amúgy a szerző említi, hogy amikor bekapcsolta a zajszűrést, nála megnőtt a hangerő. Nálam ez nem így működik, meg az összes többi reviewban se, amit olvastam vagy megnéztem.

    Ha benyomom az ANC-ot üresben, olyan érzésem van néhány pillanatig, mint amikor nyomásnövekedés ér pl repülőn aztán beáll normál szintre az érzet.

    A lejátszott anyag nem hogy hangosabban szól, hanem visszavesz a basszusból a fejhallgató, és enyhén halkabb, viszont tisztább érzetre. A külvilágot nem tudja teljesen kizárni, de szerintem egy ilyen megoldás se teljesen, mert csak meghatározott dB tartományban képesek tompítani a külvilágon.

    Üresben, csak ANC-t használva enyhe fehér zaj hallható, ez tuti zavarna egyeseket, zenelejátszás közben nem érzékeltem ezt.

    Nekem 14 ezerbe került, annyit szerintem bőven megér 2 év garanciával. Persze másik BT fülesem csak sport fülhallgató van, szóval a saját preferenciám alapján történt a választás.

    WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

Új hozzászólás Aktív témák