Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • citkar

    addikt

    válasz freeknight #31 üzenetére

    Miért kellene sorolnom a teljeskörű 10 éves garanciális termékeket? Valami belső hang kényszerít erre?

    Olvasd vissza, mit is írtam, de mivel már megtetted, inkább segítek értelmezni.

    "Ha 10 (vagy legalább 6-8) év garit kapnék rá, hajlandó lennék kiadni egyikért, vagy másikért 20-20 ezret "

    A mondatom első fele a feltétel volt, a második a cselekvés, ami ez előbb említett feltételhez szabtam. Ennyi és nem több.

    Ezután te jössz ezzel a sorolos/terelős dumával, meg a "teljeskörű, korlátozásmentes garancia"-val. Úgy érzem mintha odaképzeltél volna néhány dolgot, ahhoz, amit írtam, de ez csak a te agyszüleményed.

    Mivel eléggé rugózól ezen a 10 éves garancián és jófej vagyok, mutatok ezt-azt:

    Az LG 10 év garanciát nyújt minden Magyarországon vásárolt LG Mono-split Inverteres légkondicionáló kompresszorára...

    A Fujitsu szintén.

    Az LG egyes mosógépei motorjára is ad 10 év garanciát.

    Autógyártók közt is létezik, amelyik ad 7 év garanciát.

    Biztos nem teljeskörűek és biztos feltételhez kötöttek (mielőtt ezen rágódnál), de nem is én kezdtem korlátozásmentes, teljeskörű garanciáról beszélni. Arról nem is beszélve, hogy egy egér, mennyivel egyszerűbb szerkezet, mint például egy jármű.

    Továbbá valami izgalmasabb, nem tudom valós-e, de egy cikk szerint létezik 100 éves garancia is, méghozzá járműre.

    Ezek után nagy elvárás egy egérre 2 vagy 3 évnél hosszabb garanciális időszak? Szerintem nem. Persze lehetek egyedül vagyok ezzel az elvárással, de hogy ezen miért botránkozol meg, ez számomra teljesen érthetetlen.

Új hozzászólás Aktív témák