Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csapoati

    nagyúr

    válasz szazbolha #686 üzenetére

    A népszerűsítés széles körben az csak a te fejedben létezik, ez a jelen (logoutos) írásból is kiviláglik szerintem - nem célja a szerzőnek, hogy szeressék a másságáért. Az idiótákkal meg nem kell foglalkozni, legyen az hetero vagy homo.

    tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

  • dabadab

    titán

    válasz szazbolha #686 üzenetére

    És mi van akkor, ha mondjuk a te homofóbiád lépi át a társadalmi többség toleranciaszintjét?

    DRM is theft

  • válasz szazbolha #686 üzenetére

    Definiálnád hogy mit jelent a népszerűsítés? Az elfogadás az nem népszerűsítés. "Egyre népszerűbb manapság a melegség", elég hülyén hangzik, nem? Ellenben "egyre többet beszélnek a meleg témáról". Nem ugyanaz. Azért kell róla beszélni mert probléma, ha nem lenne az nem kellene. Ugyanígy, nem beszélünk a családon belüli erőszakról és ezer másik problémáról amiről kellene.
    Tudom, hogy a fórum nyelve magyar meg minden, de sajnos ehhez nincs magyar felirat, viszont nagyon idevág. És nem a kövérekkel való vicc a lényeg, hanem ami a végén van.
    Van egy sztori, nagyon közeli ismerőssel történt meg Amszterdamban. Elment a vörös lámpás negyedbe és felment egy "lányhoz". Azaz ő azt hitte, hogy lány, mégpedig elég sokáig. Arra lett figyelmes, hogy nem nagyon működött a cerka (sötét, meg fura körülmények, ráadásul a hölgy ragaszkodott a nem hagyományos "port"-hoz), szóal a srác elkezdte hülyén érezni magát, tudta hogy valami nincs rendben. De elég későn derült már ki a turpisság. A hölgy ugyanis alul úr volt, de nagyon csinos hölgy volt felül. A lényeg nem az hogy benézte és hogy mekkora hülye. Arról van szó, hogy nem működött a dolog. Egyszerűen nem hatottak rá a feromonok, hiányzott valami, nem került izgalmi állapotba még úgy sem, hogy azt hitte nővel van dolga. Ezzel csak annyit szeretnék bizonyítani, hogy ez nem egy népszerűsíthető dolog. Hú én hetero vagyok, de most nagyon nyomják a tévében szal hajrá, milyen jó nekem melegnek. Az ember vagy vonzódik a neméhez vagy nem. Vagy a kettő között van valahol, rengeteg ilyen van, csak az emberek tagadják. Jó pár olyan esetről tudok ahol férfiak kipróbálták egymást, mert csak, egyszerűen csak nem mondják el senkinek, mert ez ma nem beszéd tárgya.
    Nincs rajta mit kezelni, nincs rajta mit változtatni. Ez van és ha nem fogadod el a tényt magaddal szúrsz ki. Szeretned nem kell, csak elfogadni a tényt. Pl ez olyan, hogy ha nem fogadnád el, hogy a citrom savanyú. Jó persze ki lehet kísérletezni egy citromot ami pont olyan mint egy citrom de nem savanyú, de értelme mi van, semmi. És még az is elképzelhető hogy valami mesteri kúrával vagy egy tablettával át lehetne kapcsolni a melegséget az agyban, de mire lenne jó? Őszintén? Ha valakinek jó így az élete, miért kellene ezen változtatni? Csak mert neked vagy másoknak nem tetszik? Oké, legyen meg a te akaratod, holnap majd azokat fogjuk átkapcsolni akik balkezesek, aztán jönnek a vegetáriánusok, majd a szőke kék szeműek, majd a németek majd a franciák, aztán mindenki egyesével aki nem pont úgy viselkedik mint én vagy te?

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák