Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szazbolha

    addikt

    válasz Csapoati #687 üzenetére

    (#687) Csapoati Szerintem igenis célja a szerzőnek a másság és a saját másságának elfogadása és ehhez ez a cikk is eszköz.

    (#688) dabadab Én nem érzem magam homofóbnak, csak átlagos szemléletű magyar embernek.
    A homoszexualitás túlzott reklámozását, szándékolt és bújtatott elfogadtatását valamint természetesnek beállítását kifogásolom és azt is gondolom, hogy tenni is kell ezek ellen.
    Ha ezt az álláspontomat a magyarországi felnőtt lakosság többsége elutasítaná, akkor is fenntartanám, és hangoztatnám, hiszen épp annyi jogom van hozzá, mint a homoszexuálisoknak a saját véleményüket kifejteni ez ügyben.

    (#689) benedekco "Definiálnád hogy mit jelent a népszerűsítés?"
    Nem célom senkinek sem a meggyőzése, és főleg nem célom olyan vitákba belemenni ahol nem a lényegről beszélünk, hanem olyan kézenfekvő fogalmakat kelljen tisztázzak, hogy mi a népszerűsítés. Ha te nem tudod mi az nézz utána egy értelmező szótárban. Véleményem szerint ez a cikk is részben "népszerűsítési" céllal íródott, a melegeket és a melegek elfogadását népszerűsíti.
    .
    Szóval én megelégszem annyival, hogy a sok jófej és nagyon toleráns és nagyon liberális és nagyon trendi vélemény mellé oda teszem a sajátomat is. Azért is teszem ezt, felvállalva hogy nem vagyok sem jófej, sem trendi, mert szerintem sokan hasonlóképp gondolkoznak mint én csak nem mondják ki, nem írják le, mert ma már az kerül pellengérre és kérdések keresztűzébe aki a toleráns szemléletű véleménydömpinggel szembeni álláspontját közzé teszi.

Új hozzászólás Aktív témák