Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gézu

    őstag

    válasz dragonfx #476 üzenetére

    Úgy tűnik, nem akar átmenni az üzenet:

    gbors:...a személyes preferenciáid nem univerzális igazságok. másnak más lehet a fontos, és attól még más nem feltétlen hülye...

    Neki megfelelő teljesítmény mellett a halk üzemmód és a kis fogyasztás áll a prioritási listája első 2 helyén, neked meg az FPS van az első 10 helyen.

    [ Szerkesztve ]

    If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz dragonfx #476 üzenetére

    mit nem értesz azon, hogy csak BF4-el nyomom és multiban ahol nem max grafikán játszik az ember, hanem low/mediumon, úgy meg 65-80%-on megy max a VGA és 100%-on a CPU, így tök felesleges a kártya,
    ez mellett hangos és sokat is fogyaszt és csak termeli a hőt feleslegesen, volt i7-em is régebben nem használtam ki azt is lecseréltem i5-re az is bőven elég volt(még kerestem is az i7-en mert 6eFt-al többér adtam el mint amennyiért vettem) amúgy volt korábban HD7790-em amit csak amiatt cseréltem 7870-re mert 1GB Vram kevés bf4-hez, de amúgy teljesítménye bőven elég volt nekem, ez a 750-ti és 260x is ugyanaz a teljesítmény de a ti kevesebbet fogyaszt a mini-itx gépemben ez nem egy elhanyagolható tényező.
    Amúgy ki is próbáltam, hogy levettem 7870 teljesítményét 260x szintjére és low mediumon ugyanannyi maradt az FPS-em, mik eszébe nem jutnak egy örültnek:P

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák