Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Sondi1986 #455 üzenetére

    hát ha ez a 60W TDP kártya megterhel bármit a lapon, vagy a tápban akkor ott komoly problémák vannak:P
    én most konkrétan a PCI-e-n keresztül felvehető maximumra gondoltam, amelyik 750ti-n nincsen + tápcsatlakozó az ha eléri azt a fogyasztást akkor nem lehet tovább húzni, mert nem lesz stabil, hacsak nem lehet alulfeszelni:) tuningnál az órajel emelés lineárisan, a fesz emelés négyzetesen emeli a fogyasztást, szóval azt a 15W-ot amit a PCI-e ki tud magából még sajtolni, hamar el lehet érni, aki a tuningra játszik annak szigorúan csak + tápcsatisat szabad venni
    nekem jelenleg egy HD7870-em van na az már tud terhelni a 175W TDP-vel, na meg ha még meg is kergetem:P
    szerintem pont fordítva van, alapon PCI-e-bél veszi fel és ha azt meghaladja akkor a tápcsatiból, de az is lehet, hogy fele-fele, de az is hogy kártyánként változik, ezt majd megmondja valaki más, ezzel még nem igazán foglalkoztam :N

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák