Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lirion

    addikt

    válasz manchester85 #525 üzenetére

    Még mindig nem csak fényképezésről van szó. Hanem úgy összességében a multimédiáról.

    Geciyo fényképeket csinál, arra, hogy lőjjél csak úgy magadnak emléknek meg barátoknak mutogatni, több, mint elég. Egy gyengébb kompakt szintjét simán hozza. A fényképeket szerkesztheted is a telefonon, feltöltheted a netre, mutogathatod hdtv-n.

    Videot is nagyon jó minőségben vesz fel, amit szintén szerkeszthetsz (egy programmal, ami az iphone-s videoszerkesztővel van egy szinvonalon) és szintén visszanézheted hdtv-n.

    Szinte minden féle videoformátumot megeszik, ezzel hordozható videolejátszóvá lépett elő, tehát máris nem csak egy sima telefon!

    Zenében szintén nagyon erős, sok mindent ismer, van benne EQ (ami ugye jópár hightech mobilból kimarad(t)), FM transmitter és álló nézetű cover flow, ami szerintem a legfelhasználó-élményesebb megoldás.

    Az FM rádió már totál egyszerű és alap dolog, persze mégis volt/van olyan hightech mobil, amiből ez kimaradt.

    Játékokat szintén tolhatod hdtv-n keresztül, ami megint csak egy olyan ficsőr, hogy a fiatalok zabálni fogják. Én is. Persze minőségben elmarad egy ps3 vagy xbox-tól, de ezt hordozhatod könnyedén és nem kell tv sem a játékokhoz.

    A felhasznált anyagokat tekintve megint csak utcahosszal veri a konkurenciát.

    A médiafájlokat ugye átdobhatod bt-n más gépekre, áttolhatod usb otg-n más telefonokra, pendrive-ra, felküldheted őket a netre.

    Ha még nem lenne elég, ott van az is ugye, hogy kapsz egy ingyenes, hangos offline navigációt is, digitális iránytűvel, nehogy eltévedj.

    Ezzel a sok pozitívummal szemben lényegében csak a felhasználói élményt képes mindenki felhozni ellenérvnek, és mert kissé ódivatú a symbian, ezért máris egy rakás fos és temetni kell. Jah meg az árát is szidják sokan, ami mondjuk szerintem is jogos, mert hát drága, de megy az még lejjebb is. Kezdő ár mindig rohadt magas, más telefonok esetében is.

Új hozzászólás Aktív témák