Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stunts666

    őstag

    válasz Lirion #539 üzenetére

    Ez szép és jó amiket írtál!

    Az N8 tényleg jó képeket csinál. De arra, hogy emléknek lőjjek képet arra elég a Desire is.

    Gondolom ha az ember annyira foglalkozni akar a videószerkesztéssel, akkor tuti telefonon hajtja végre..... Én sem telefonon fogok képet szerkeszteni mikor fogom a Desire-t. BT-n átküldöm a notebookra és máris Photoshoppal szerkesztem a képet....

    Médialejátszásra egyszerübb is van. Fogsz egy DVD-RW-t és kiírod a filmeket. Mostanság minden háztartásban van DVD lejátszó.

    Zenében sokmindent ismer??? Gondolom sokan használnak az mp3-on kívül más formátumot.

    Játékok??? Ha már adok a HDTV minőségére és a telefon minőségére, akkor valószínűleg adni fogok a játékokra is és nem telefonon fogok játszani.

    Felhasznált anyagokat tekintve az Iphone és a HTC-k is ott vannak a Toppon.

    Ingyenes hangos navigáció??? Nem részletezem, mert itt nem engedélyezett. Gondolom ha lenne symbianra Igo, akkor sokan a Mapsot használnák továbbra is. Sajnos más használható alternatíva nincs. Vagy a térkép ratyi (Sygic), vagy az útvonaltervezés (nDrive). Marad az aranyközépút (Maps).

    Hova is érkeztünk??? Ezt is tudja, azt is tudja, de kutya se fogja használni.

    Egyébként igen is fontos a felhasználói élmény. Mikor kezembe fogom a Desire-t és kioldom a képernyőzárat a következőt veszem észre: minden csilli-villi, szép és jó. Ha megérintek valamit tudom, hogy azonnal reagál és nem kell másodperceket várnom, nem akad a böngészőm görgetés közben, nem akad meg a névjegyek görgetése. Úgy fut minden, ahogy az ember elvárja egy 100k feletti telefontól.

Új hozzászólás Aktív témák