Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Karma

    félisten

    válasz Misály #518 üzenetére

    Persze, ezzel természetesen egyetértek. Még én is nagy dilemmában vagyok, hogy a következő nagy telefonberuházás ez legyen (nekem is fontos a kamera, valamint ott a januárban végződő fejlesztői verseny, amire már jó lenne tényleg valamit produkálni - most legalább ráérek majd), vagy egy iPhone 4 (az okokat nem részletezném túl Nokia-topikban).

    De MarQs úgy fogalmazott, mint ha a pozitív és a negatív tulajdonságok egálban lennének. Azért ez közel sincs így.

    Szerk. az új hozzászólás fényében: nem csak a trendekkel van a baj. A gyenge, a rendszert éppenhogy elbíró, erőtartalékkal nem rendelkező hardver nem trend kérdése, hanem tény. Meg az is, hogy két éve kellett volna már a boltokban lennie, nemhogy decemberben... Ettől még persze nem lesz kategorikusan szar (talán), én ezt nem is mondtam egyszer se.

    Viszont eszembe jutott egy másik téma, amit senki se érintett eddig: hogy viszonyul a telefonon futó rendszer a nyílt forráskódú S^3-hoz? Vajon lesz átjárás? Mikor fog úgy dönteni a Nokia, hogy mostantól leszarja az N8-at, mint eddig minden korábbi telefonját? Lesznek 3rd party buildek? Még mindig aláíráscheckeltek a lényegi ROM partíciók?

    [ Szerkesztve ]

    “All nothings are not equal.”

Új hozzászólás Aktív témák