Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Misály

    addikt

    válasz Karma #521 üzenetére

    Szerintem a pozitívum negatívum viszonya jelenleg szubjektív, bevallottan nem a végleges verziót adták ki, mire én eljutok oda hogy megvegyem addigra megkapja azokat a +-okat amikkel eredetileg kiadták volna. És ha veszel egy ilyet akkor mondok egy programötletet ami nekem hiányzik:) Talán van olyan pontos érzékelő benne hogy működne.

    Azt hogy HW gyenge aláírom, azt hogy önmagát épp hogy csak elbírja azt addig nem jelenteném ki amíg nem használom cca 3 hónapja.

    Az utolsó hozzászólásodhoz nem tudok mit mondani, talán napimobilon tudják rá a választ.

    [ Szerkesztve ]

  • MarQs

    senior tag

    válasz Karma #521 üzenetére

    Szerinted ez a hardver a rendszert épp hogy elbírja, szerintem meg elegendő lesz még jó néhány más dologra is. Van aki ezeket a paramétereket nevetségesnek nevezi, van aki pedig úgy jellemezné: optimalizálás. Ezt úgy is az idő és a júzerek döntik majd el... én a tapasztaltak szerint bízok ebben a konfigurációban.

    Hogy korábban kellett volna megjelennie a készüléknek?
    Szerintem inkább ez a tény - nem az előzőekben taglalt - de mindez nem befolyásolja a kütyü használhatóságát.

    A nyílt forráskód kontra átjárhatóság hasonló cipő és a jövő dolga - e téren nem leszünk ma okosabbak... a sz@rba se nézést pedig természetesen nem neked címeztem - bocsi ha így jött le!

    "Vagy fejlődsz, vagy hanyatlasz, nincs stagnálás!"

  • dadu7

    tag

    válasz Karma #521 üzenetére

    ezzel a dilemmával én is így vagyok... Jelenleg egy Legendet nyúzok, nagyon szeretem, hasonló procival és kijelzőfelbontással dolgozik, ami nekem meg is felel, ám az akkuidő mindenféle trükközéssel is elég értékelhetetlen (tudom h ez egyre általánosabb a tapis okostelefonoknál :) ) Februártól nem itthon fogok melózni, így nagyon jó lenne egy komoly kamerával felszerelt mobil, hoyg mindent megörökíthessek jártamban keltemben. Nagyon megszerettem az androidot és a HTCt is, ez előtt főleg nokiákat használtam, az uccsó egy e51volt, imádtam (utána egy rövid idegtépő ballépés egy LG Arenával :D ). Az i4 is vonz, de kompromisszumokat kell kössek, mert ami a legfontosabb lesz nekem innentől az a jó képalkotási és videófelvevési képességek, korrekt email kezelés csatolmány fogadással, kreálással, copy pastetel, konvertálgatás nélkül filmezés, normális zenelejátszási képességek, illetve egy tördelésre képes emberi böngésző, illetve egy kb 2 napos üzemidő..

Új hozzászólás Aktív témák