Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burt1793

    veterán

    válasz enginev3.0 #10447 üzenetére

    Szia!

    Fehérben sokkal szebb szerintem, aksija egész napos mobilnettel, mindent szinkronizálva (email, fb, viber, skype) 3-4 óra kijelzőidőt bír 1 óra telefonálással átlagban. Netezéssel van, hogy kevesebbet, de olvasó módban, vagy mást csinálva több kijelzőidőt is ki lehet hozni belőle. Készenlétben egy hétig el lehet telefonálgatni vele (mobilnet off természetesen). Denim sokat javított az üzemidőn, most már alig melegszik. Én ~3 napja töltöttem most utoljára, sokat hülyéskedtem a traffi hunter nevű appal (gps+mobilnettel), netezgettem, amikor kellett, telefonáltam, kb 2 óra kijelzőidő volt és most 46%-on van, automata (de azért feljebb állítva) fényerőn.
    A lényeg: jó példányt fogj ki, mert különben hordhatod szervizbe kijelzőelállás miatt.
    A böngésző sajnos néha elugrál, ez tudja rontani a böngészési élményt, a zenelejátszó kicsit lassú.
    Kb ennyi.

    (#10451) l925: Kb 0,2-0,5 másodperc, mire bekapcsol a képernyő, engem nem zavar, szerintem ez ilyen. Az tényleg nagy kár, hogy alul van a soc, de ezt engine tudja, mivel elolvasta az összefoglalót.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák