Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hito

    nagyúr

    válasz Set-Comment™ #719 üzenetére

    Ezt a kognitiv disszonancia gyönyörű magyar kifejezést még sokszor el fogod sütni? Attól nem leszel sem szakértőbb, sem intelligensebb, sem nem fogsz jobban ismerni, mert ilyen rettenet kifejezésekkel rohangálsz, mint valami véres karddal. Számodra mindenki abban szenved.
    Nem fogok röhögni ezeken a kommentjeimen később légy erős. És nem szokásom meggyőzni magam hülyeségrekől, ami szembe megy a kész tényekkel, csak azért mert megvásároltam egy készüléket és nem ismerem be, hogy egy rakás szar. Egyáltalán tesz valaki ilyet? :U Tudod mit csinálok ilyenkor? Csendben eladom, veszek másikat és többet az életbe felé sem nézek (mint ahogy tettem ezt már ezelőtt kb. 350x). De itt nem ez történt, hanem az, hogy megvásároltam, és tapasztalati úton szembesültem azzal, hogy az ordenáré marhaság amit erről az eszközről összehordtak. Te sajnos még mindig azt fújod amit olvastál, nem tudok sajnos segíteni rajtad. Szerintem maradhatunk is ebben a legnagyobb tisztelettel. Rajtad kívül már mindenki belátta (de tudom, mindenki kognitív disszonanciában szenved), hogy ugyan egyértelműen jobb a másik két eszköz, de közel sincs olyan mélyen ez a szegény S4 zoom, mint ahogy azt a MA látta. Ki kell ábrándítsalak, sajnos ők sem tévedhetetlenek, mint ahogy a mellékelt ábra mutatja.

    mrszitya: kb. ugyanazon a véleményen vagyunk. Illetve ugyanabban a betegségben szenvedünk, kognitív disszonanciában. :D

    Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Új hozzászólás Aktív témák