Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothbe

    addikt

    válasz Joe bácsi #12532 üzenetére

    Sztm pedig ez is relativ, mint az e52. És még minden más is, ahogy Einstein apánk mondotta volt.
    Nekem nagyon bejött anno a Boci. Jóféle kaják jóféle mennyiségben. A tejes és tojásos kajáik sokszor életet mentettek és még finomak is voltak.
    A tésztákat nem tudom, ha tésztázni akartam átugrottunk a Széchenyire a Pizzériába, ott voltak isteni olasz tészták.
    És nekem nagyon bejön az E52 is, bár az is igaz, hogy a nagyobb képrenyő miatt elkezdtem gondolkodni egy esetleges csere lehetőségén, de ez megint nem az E52 hibája, hanem az én igényeim változása, vagy mi.
    Ha neked nem tetszik, akkor használsz mást, ami igen. Ugyanígy a Boci helyett is találsz más kajáldát, mehetsz pl. a Mekibe vagy halászcsárdába is. Semmi sem kötelező ezekben a témákban szerencsére.

    Old Rocker:
    Mivel Pestről jönnék, ráadásul családom is van, így két dolog nagyon fontos lenne:
    1. Pontos időpont, mert a család miatt nem tudok semmit ígérni, ha változóként szerepel a nap a képletben.
    2. Vszleg kocsival vágtatnék le, mert az egyszerűbb. És ha olyan az időpont, akkor egyedül megyek (max. az asszonnyal) így lesz plusz helyem a kocsiban, tehát vihetek valakiket, ha ez a gondjuk. Bár vszleg csak egyik irányt tudom vállalni, föleg, ha asszonnyal megyünk, mert akkor tuti lenn maradunk 2-3 napra egy kis fürdőzésre meg pihire is.

    By(e) Tothbe

Új hozzászólás Aktív témák