Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bond41

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nekem leesett a telóm és kiesett a bekapcsológomb kiálló ezüstös része. Felhívtam Budapesten az Árkádban található Nokia szervízpontot. Ott azt mondták, hogy pénzért kicserélik, de nincs nekik középrész,mert ezt csak azzal együtt tudják. Felhívtam a Nokia ügyfélszolgálatot ott ajánlották a Nokia Belváros nevű szervízt ami a Bankcenterben található. Megadták a telafonszámukat amit felhívtam. Nagyon udvariasan közölték, hogy jelenleg nekik sincs de körbeérdeklődnek,hogy hol van. Visszahívtak, hogy az Óbudai szervízben van. Mondtam, az nekem nagyon nem esik útba, erre azt mondták ,hogy akkor áthozatják, amint náluk van telefonálnak. Két nap múlva hívtak, hogy megérkezett az alkatrész vihetem a készüléket. Másnap nyitásra odamentem, délután 1 órtakor hívtak, hogy elkészült a javítás. Mentem érte éslássatok csodát a javítást garanciában végezték ellentétben a másik hellyel ahol pénzért tették volna ugyan ezt.
    Lényeg a sok körítés után,hogy a Nokia Belváros szervízt mindenkinek ajánlom akinek javításra szorul a készüléke!

Új hozzászólás Aktív témák