Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz Kolondrum #3073 üzenetére

    Jó majd küldök holnapra válogatok. Most jöttem haza a munkából.

    Nálam is vannak itt-ott apró nem túl feltűnő kiugró pixelek néha, főleg ha belenagyítok látok többet is, de nem annyira feltűnő és nem mindig minden fotómon. Csináltam magamnak sötét fotót úgy hogy csak fekete legyen az egész és azon nem volt 1 rossz pixel sem, vagyis érdekes a dolog. Ha van is hibás nálam az elhanyagolható. Az a baj hogy el vagyunk már kényeztetve minőségileg. :) Ebben a minőségen hibát látni és meglepődni nem tudom helyes-e. Az én pixelhibáimat mit ritkán látok másnak tudom be mint te. Olyan számítási hibafélének. Szerintem jobb a CameraPro, nálam az marad. Tetszik a kezelőfelület. A képvezérlők rész is részletesebb, jobban kézre áll a progi. A képtömörítési ráta nálam 100%-ra van állítva, mert a legjobb minőség kell, és azt csak ennél tudom megtenni. A videófelvevő is többet tud pl a végtelen felvételi lehetőséggel. Szóval ha tehetem akkor ez, ha meg megunom akkor néha más.

    Nagy kiugró fehér pixeled ne legyen a szines kevésbé zavaró. Sárga nagy vastag ufófények meg gyakori vendégek nálam is. Én is az vagyok/Avatar/ :) Már mondták is egy másik topikban a nemtetsző hozzászólások okán, az ufófejüekkel vigyázni kell! :D

    Ejtetted le a telód valamikor? Én már vagy 3x, de semmi baja nem lett, szerencsére a kamerának sem. A monitoroknál hallottam (ott nemtom miben másabb, de van egy rangsor súlyos és kevésbé szerint) azért van 3 napos csere, mert az idő alatt a használat során elő kell jöjjenek a hibák. Ha addig minden rendben akkor utána is. Csak egy gondolat a múltkori cikked után. Nézd meg felmelegedve és hidegen ugyanúgy hibázik-e ugyanabban a helyzetben és beállítással. :((

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák