Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    Carl Zeiss Fotópályázat 2012 - akár Nokia 808 PV telefonnal :D

    Ti beneveztek? :D Lehet agyalni és készülni. Végülis van mivel.

    Lenne egy kérdésem hozzátok. Most kb fél év tájékán baszakodik a rendszerem. Az van hogy újraindul mielőtt jelzi, hogy megtelt a memória. :U Tudom már más is írt hasonlót, de én nem akarok mindent újra rakni. Nincs vmi fizetős rendszer javító progi symbire, ami átvizsgálja a főbb fájlokat és a hibákat kijavítja? Nem kicsit vagyok megpakolva és ezért a Nokia Suite-t sem szeretném újból rányomni meg hasonlók. :R

    Van egy ilyen: ABDAutoDoctor Pro Ezt ismeritek? Milyen lehet?

    Tegnap Ivkovács kollegától megjött a CC-3046 -os tok. Szerintem baromi jól néz ki tőle a teló. Eddig csak egy bugyiban tartottam és most így a bugyihoz csatlakozott a tok is. :) Simán a nadrágzsebben hordom. Alig lett vastagabb a teló, viszont szép fekete. A tok anyagának tapintása is király, rosszabra számítottam, vmi keményebb anyagra, ez olyan puha gumiszerű.

    (#3338) süti5: Nekem is nagyon tetszik az a sok lehetőség a beállítások terén. Egyszerűen nem unalmas a kicsike. :)

    [ Szerkesztve ]

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák