Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kriver

    tag

    Ezt a vackot 3 dolog adja el:
    -Stock Android (nem baj, hogy akad, bugos, melegszik tőle a ház)
    -2 év garancia
    - NOKIA logo
    Hogy egyes antiMIUI kommentekre reflektáljak: köszönjük, de a MIUI-val jól megvagyunk már 3 éve.
    Stock Android :N
    Nokia 3310, Nokia 3, Nokia 5 = :W

    [ Szerkesztve ]

  • kriver

    tag

    válasz HKorn #43 üzenetére

    -User error-ra a Xiaomi nem vállal felelősséget. 10-ből 8 embernél 5 perc. Finomhangolás külön appal 1-2 nap.
    Van fórum, facebook csoport... Segítséget kérni nem szégyen, fikázni a legnépszerűbb fitnesz karpánt márkát butaság. Csupán több tízmillió elégedett felhasználó a bizonyíték.

    -Céges telónak iPhone való, vagy cseregaris LG/Samsung/Sony/Huawei

    - Ha valaki a céges telefonra nem tud vigyázni, az a laptora, és a kocsira se fog tudni.

    - Kétségtelen, hogy sokaknál nem nyerő a MIUI/EMUI/Flyme.... De ne fikázzuk már minden Xiaomi név hallatán. Kb annyira idegesítő már, mint a nincs B20, nincs 4G baromság.

    Redminkél rossz az összeszerelés minősége? Mert itt a GG5 és a 2x annyi csavar garantáltan minőséget takar? Ba***hatod, ha közben a stock droid szaggat, égeti a kezed, a kamera meg tucatkínai (akár Xiaomi Redmi is) szinten gyenge. Csak 30%-kal értékelték túl a NOKIA nevet, De sebaj, jó marketinggel, na meg márka fanatikusok erőltetésével simán el lehet adni. Pár év múlva kiderül, milyen faszántos Nokiát gyártott a HMD.

    [ Szerkesztve ]

  • kriver

    tag

    válasz ollie #77 üzenetére

    Köszi, én jelenleg jól elvagyok a 3G (H+) Voda hálózattal is. Egyébként -mivel itt is (MA teszt) folyton feltüntetik, hogy tudja a B20-at, vagy sem- mindenki mérlegelheti, hogy mit vesz. Nyilván egyre több Xiaomi van Global verzióban is, és vélhetően az EU nyitással (és a Nokiás szerződéssel) ez még tovább fog bővülni.
    Egy apró problem van, amit én is tapasztalok: az a fránya ragasztósárgulás a kijelzőn. De az sem teljesen a Xiaomi hibája, hanem a panelt szállítóé (LG pl). Míg én egy Xiaomi telefonnal nyomom 3 éve, addig a családban több Samsung, Huawei is megpusztult.

    És a Note3-as videó. Ugye ez vicc? Nézzük már nem, hogy árban hány hasonló, vagy épp 3x drágább készülék bírta sokkal kevésbé. Na majd a Nokia 3-5-7-8 meg se nyekken, és a szike éle is kicsorbul. Szóljunk Zack.nek, hogy gyorsan kínozza meg őket (igen, láttam a Nokia 6-nél az extra fémlemezt, meg a többszörösen csavarral rögzített komponenseket.)

    [ Szerkesztve ]

  • kriver

    tag

    válasz juuzer #88 üzenetére

    Sok szerencsét hozzá! ;)
    Szerintem életedben nem volt még 70e alatti Xiaomi a kezedben, ha "gyatra" jelzőt tudod(mered) rá mondani.
    De sokan vannak ezzel így. Olyat fikáznak, amit csak hallomásból ismernek. :C
    Több szerencsét a NOKIA brand-nek, mert eddig nem igazán jött össze nekik. Viszont a szabadalmak miatt nem kell őket félteni. Szurkolok, hogy a Nokia 7-8 tényleg maradandó legyen.
    PEACE

Új hozzászólás Aktív témák