Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    Én is neveznék a ki tud hülyébb autós hasonlatot Xiaomi vs Nokia témakörben versenyre. :) Jelöltem a Suzuki Celerio illetve a Renault Twingo (ami, ugye, egy klasszikus modell remake-je). Tesztek alapján az előbbi olcsóbb, fürgébb, tágasabb, nagyobb a csomagtere, és kevesebbet fogyaszt. Viszont szerintem nehéz lenne kárhoztatni azokat a vásárlókat, akiknek olyasmik számítanak jobban, hogy a Twingo kívülről szebb, belülről elegánsabb, tartósabb a fényezése, jobban tartja majd az értékét, menőbb, vagy hogy 30 éve egy Twingo volt az első autójuk...

    Amúgy a Xiaomival szemben én is a Nokiát választanám: a HD kijelző nálam inkább előny, mint hátrány, nem használok processzor igényes alkalmazásokat, a döccenéseket vagy kijavítják, vagy letojom. A melegedés meg az üzemidő már fájóbb pont lehet, de ott is van remény arra, hogy szoftveresen valamennyit javul(hat), és persze az elfogadható árú, rendszeres frissítésben részesülő Androidos telefon jelenleg akkora ritkaság, hogy ezek, meg a némileg magasabb ár számomra bőven elfogadható kompromisszumnak tűnnek.

    Ja, és a Nokiát legalább ki tudom mondani. ;]

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák