Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hohohohóó...

    csendes tag

    válasz Suker10 #35 üzenetére

    ????
    Tudom mi az arm. Szarra sem jó. Telefon, Shield consol a tv mellé kipipálva, másra nem jó mint írtam is, nem jöhet szóba.
    Asztali gép nyers teljesítménye az esetek többségébe felesleges, fűtésre mást használunk és a zúgása fársztó. Ha kell a teljesítmény itt az asztal alatt 3 db i7-es, szimulációkat berakni, játszani bekapcsolom.
    Laptop van. Xps 13-asom mindenre kiszolgál ami a mindennapokban kell, otthon és melóban egyaránt, ez a teljesítmény akár a következő 10 évre elég lehet, kiválóan hordozható, alkalmi munkára megfelel, fogyasztása töredéke az asztalinak és 90%-ban még a ventillátora sem megy. Jelenleg ez van bekapcsolva az asztalon egész nap, otthon kutya nem hurcolássza a lapost, arra jó a telefon is.
    Hátránya mint már említettem: qvanagy porfogó az asztal közepén, rossz, ártalmas ülőpozíció, rendes használathoz monitor billentyűzet, egér elengedhetetlen, külső vga a külső monitorhoz plusz portokkal jól tud jönni.
    Szal ideális időtálló környezet egy általam ismert átlagos otthonba, egy laptop hardver az asztal alatt, rendes, állítható monitorral az asztal túlfelén és egy pakolható vezeték nélküli bill+egér szett és rá lehet kötni mindent ami létezik: fixen netkábel, szkenner, nyomtató, hangfalszett, külső vinyók stb. Hordozni meg már kb mindenki tabletet, telefont használ, olyankor az többnyire elég.
    És igen, a laptop pont az orrom előtt foglalja a helyet ahova a papirokat, jegyzeteket, cikkeket, tervrajzokat stb- pakolom ki vagy akár csak az uzsonnámat.
    Alaplapokhoz pedig annyi köze, hogy csak az hiányzik egy ilyen ősszeállításához, minden más van a piacon és ez főleg az alaplapgyártóknak egy kihasználatlan terület amivel nem vesztenének vásárlókat más területen.

Új hozzászólás Aktív témák