Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz hallerlaller #53 üzenetére

    Csak nem akarsz leszakadni erről a márkafanatizmusról, nem érted, vagy nem akarod megérteni, hogy nem vagyok 1 bites fan? Menj az iOS topikba, ha trollkodni akarsz, Engem a legkevésbé sem izgat mivel cseszed el a szabadidőd.

    ebben az árkategóriában a microsoft nem fog labdába rúgni - igen, mert nem lesz egy olyan partnere sem, aki haszon nélkül ad el, de attól még w8-al is megjelenhetnek arm alapú olcsóbb tabletek.

    Az Amazonos példában igazad van - bár ott is egy kiherélt droid alapú cuccon fut a Kindle Fire, de nem állítom hogy a vásárlóknak rövid távon nem jó a dolog, ráadásul értem hogy a Google ezzel akarja az Amazon szolgáltatásai helyett magához láncolni a usereket, de közben beleszarik a saját gyártói levesébe is, és valószínűleg a Samsung lesz az egyetlen, aki tudja tartani az árversenyt, köszönhetően a saját gyártású alkatrészeknek, és a volumen.

    Edward2:

    "Na megnéztem a Samu 7.0 199font a Samu Tab2 7.0 meg 244. Hát gigászi különbségek. Hétköznapi vásárló meg azt se tudja mik azok a magok."

    Almát hasonlítasz körtével. Az egyik ár font alapú, a másik EUR.

    Azt ne felejtsd el, hogy W8 esetén nincs custom UI. Ez pedig akárhogy is, de minden gyártónál visszalépés androidhoz képest ahol tudják magukat custom UIval differenciálni.

    Igen láttuk a WP7 esetén is, hogy egy HTC trophy megszólalásig hasonlított egy Nokia Lumiához, és csak custom UI különböztethetné meg őket, mert amúgy olyanok mint két tojás.

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák