Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brownus

    veterán

    naívak vagytok, lehet ez a néni tényleg bajba jutott. ki tudja, de a sok léhűtő kéregetőknek (ami sokszor már maffia!) NE adjatok pénzt. így is sokan vannak már pesten nem kell több. titeket nem zavar, hogy nincs egyetlen olyan tér, park ahol nyugodtan letudnál ülni mert ott van egy vagy több büdös csöves/hajléktalan?? nézzétek meg pl. az erzsébet teret a gödör mögött, igen ez kell pestnek, jó kis reklám az ide látogató külföldieknek is. :(

    a sok hülye is osztogatja az apróját a piros lámpáknál letudva a napi jócselekedetet, farizeus képmutató emberek, lol.

    ha rajtam múlna azt lépném meg amit róma lépett meg a nyáron! de, nem folytatom mert az már nagyon off lenne...

  • brownus

    veterán

    válasz Viszlát #46 üzenetére

    még annyit, hogy pénz nem szívesen adok, sőt manapság már nem is. mert nem egyszer előfolrdult amikor felajánlottam, hogy menjünk be a boltba és kifizetem amit a kosárba pakol (alap élelmiszereket) az nem kellett...

    máshogy segítek; pl. mamiktól a nehéz táskákat elkérem és fel/leviszem a lépcsőkön, kismamáknak a gyerek kocsit, stb... ilyesmik. és inkább veszek egy saját kertben szedett kis virágcsokrot a mamaszitámnak egy idős nénitől.

    ezért írtam, hogy képmutatóak az emberek, mert egyszerű odadobni egy 100ast, mint megerőltetni magunkat és segíteni fizikai fájdalmat? átélve mert nehéz a gyerek vagy a szatyor... sokszor kaptam dicséretet, hogy lám vannak ma még kedves fiatalemberek.

    de nem írok minden ilyen eset után logout bejegyzést :P :DDD hogy vállon veregessenek, jó példával kell elől járni, az többet ér mert többen látják, nem?
    ez viccelődés volt Vamp! ne haragudj meg, mint ítad a néni tényleg bajba jutott, i know

    p.s.a filmtopikban meg balhé lesz a listával kapcsolatban mert mindenki kavar, rendet kéne tenned, mint a lista ötlet gazdája!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák