Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alwares

    aktív tag

    Összességében nem tudom azt mondani hogy kár érte, pedig nagyon szerettem.

    Pedig egészen a WP7 béta óta fejlesztettem rá, kvázi ezen a platformon tanultam meg programozni, egy hosszabb ideig a munkám is ezzel volt kapcsolatos. De hogy miért nem volt rá sok app? Mert hiába a jó kis Visual Studio ide-oda, alapvető lehetőségek hiányoztak belőle egészen a 8.1-es időkig. Na onnantól jött el az idő, hogy nagyjából bármelyik alkalmazást nagyobb fejfájás nélkül el lehetett volna készíteni rá. De ez az OS negyedik évében történt meg!!

    Így nehéz telepakolni egy appstoret, nem is tudom mit gondoltak. És ez csak a jéghegy csúcsa! Még pár apróság amikor a fejlesztőket elüldözték a platformról:
    - WP8.0 -> lehetett átírni az összes addig WP7-es silverlight-os alkalmazást (ez még nem fájt annyira)
    - WP8.1 -> az egész Builden csak a javascript fejlesztést reklámozták, közben nemsokat fejlődött a hagyományos SDK
    - Win10 -> szar állapotban jött ki az OS (stabilitásban nálam a android 2.2-es időket idézte). Project astoria: androidos appok portolása WP-re, értelmetlenné téve az eddigi WP-s fejlesztők munkáját (vicces hogy ebből se lett semmi). Project Andromeda: ebben kb már a kutya se bízott....

    Pedig mint eszközök, szerintem tök jó telefonokkal álltak elő. A HTC HD7 és a Lumia 1020 ott van a kedvenc telefonjaim között. A 1020-as még mostanában is visszük nyaralásokra fényképező helyett.

Új hozzászólás Aktív témák