Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Dr. Akula #627 üzenetére

    Írtam, hogy jobb a win7? Látom, hogy mit tolsz a többiekkel, velem ne kezd el. Némelyikőtök olyan mint egy gyerek, tolja ugyanazt, teljesen mindegy mit mondasz neki.

    Ugyanolyan fostalicska mindkettő, csak a win10-nél pluszba nekem kell külön a szolgáltatásoknál kikapcsolni az automatikus letöltést, mert elvették ezt a mezei felhasználótól.

    Annyi esze sincs a rendszernek, hogy ne ez kapja a legnagyobb prioritást és mondjuk ha stream-t nézek vagy ne adj Isten multizom, ne legyen élvezhetetlen, mert frissítést kell letölteni éppen. Kétszer is megszívatott és ezután kénytelen voltam átállítani, hogy csak jelezzen, ha van frissítés, majd letöltöm, ha van üresjárat nethasználatban.

    Illetve egy ma délutáni mellékzönge. Cpu-t cseréltem a gépemben i5->i3 és a windows 10 ezután nem indult el. Engedélyeznem kellett az intel igp-t a biosban (van dvga) és máris elindult. Ezután újra letilthattam. Szóval ha az az ára, hogy a win10 egyszer normális oprendszer legyen, hogy nem támogatják a win7-t tovább. Legyen. Van hová fejlődni.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák