Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz #93794560 #471 üzenetére

    Valóban nem mindenkinek, csak ugyanakkor ezt általánosítani sem lehet. Anno az XP-nél felvetették, hogy mennyivel jobb, mert nem vonja össze a tálca elemeit, mint az újabb Windows stb. Aztán azóta érdekes módon sokan hogy megkedvelték a bélyegképek funkciót és előszeretettel használják. Az is egyfajta extra, mégis bevált. Vagy az legújabb rendszerben az új feladatnézetet és a virtuális asztalokat láttam már átlagos usereknél is nyomogatni és bizony tetszett nekik. Ja, hát nem kell ám ilyen extra, meg ilyen flancolás, mert itt egyesek megmondják a frankót.

    A lemezkezelős témánál talán a számítógép-kezelés opció megnyitása + a kattintás után a másik megnyitása talán gyorsabb, vagy kényelmesebb annál, mint amit én mondtam? Mert szerintem nem feltétlen. Illetve felhozol egy olyan dolgot, ami az újabb Windows-verziókban ugyanúgy benne van, tehát semmi pluszt nem tud ilyen téren az imádott rendszered...

    Egyébként meg igen, jobb lesz ha finito, mert az ilyen zöldségekre nem vagyok kíváncsi! Illetve ilyenekkel meg pláne ne akarjon győzködni senki!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák