Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _DiEGO_

    őstag

    Az egész cikkhez miért nem csak az AMD-s felhasználók jönnek ? Miért kell teleszemetelni egy sokakat érintő vagy érinthető információs oldalt nem AMD processzorokkal rendelkezőknek ? Idejönnek okoskodni , illetve csak hergelik azokat akiket picit sem kellene . Mi ez itt óvoda ? Én sem azért jöttem az oldalra / ebbe a topikba , hogy ilyen ocsmánykodást olvassak , hanem informálódásként. De legalább moderátorok törölnék a kéretlen hsz-eket...

    Node miért is vagyok itt ? Jah , mert esetleg érintett lehetek (?) a dologban ...

    Nos az én procimon :

    UA 1715 PGT

    Plusz , ugyanott készült a proci:

    Made is MALAYSIA

    Valami pontosabb listáról ha tudna valaki , hogy az ott készült procik ezzel a PGT jelöléssel meddig voltak gyártva ?
    http://support.amd.com/en-us/contact/email-form

    Ide már írtam , jeleztem s küldtem 3 képet is hogy valóban AMD Ryzen tulaj vagyok . Annyi történt , hogy felvettek a listára és hogy még kapok majd mailt .Ellenben én ott szeretném cseréltetni ahol vettem , ha erre sor kerül.

    Intel fanok kerüljenek , mert i5 procit cseréltem le , mert nagyon nem szerette ha mind a négy magot terheltem MMORPG játékommal ... 3 Bot és egy online , ugyan az a game csak 3X BOT proggi vitte és egyet online magam. Ha úgy gondolta hogy nincs elég erőforrása ledobta egyik BOT proggit . Egy évig szenvedtem vele , elég volt ... egy játék miatt meg nem fogok egy 120K i7-et venni ... nem is tudtak meggyőzni ;)

Új hozzászólás Aktív témák