Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz _STALKER #32 üzenetére

    Nekem is MSI Tomahawk Arctic van:

    R7 1700X + be quiet! pure rock hűtő -> fix 3.8ghz-en 100%-os terhelésnél lekapcsol a gép 2 percen belül, tehát 2 cinebench is lefut, de egy 3.-nál már lekapcsolna. --> satnya a hűtő :))

    4GHz bebootol, viszont ott már max cpu-z megy le, szóval ismét procihűtővel lesz a fő probléma, hogy kevés.

    Ramok mennek 3333mhz-en is, viszont egyszer gta V alatt kidobott a játék, azóta 3200mhz-re visszaraktam, úgy nem volt para. Ha CR2-be rakom a ramokat, akkor 2933MHz-en stabil, és még az időzítésen is lazítani kell hozzá, de elviekben ilyenkor gyorsabb mint cr1-ben 3200-on...

    A legújabb bios nagyon király lett, sztem 10secen belül betölt a winfos (lehet a samsung 960 evo nvme ssd is segít benne a korábbi sima első genes corsair force 120hoz képest, ami 300mb/s-et tudott, ez meg 2900mb/s-el olvas), előtte 30-40seceket kellett várni, a legelső bios-szal volt az 1,5 perc is :DDD

    Nem olvastam a cikket, de én úgy érzem, hogy aki teljes potenciált akar a 8magos ryzenjéből, annak X370 kell és brutál hűtővel. Ezeket a B350-eseket szerintem inkább a 6magosokig tervezték, de őszintén megvallva bőven jó ez most így nekem, mert nagyobb hűtő nem fér a gépházba :O , ergo kár extra 50-80ezer Ft-ért új házat, hűtőt és alaplapot venni, hogy 3.8ghz helyett 4ghz-en menjek a masina, annyi nem ér :N

Új hozzászólás Aktív témák