Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz taylor67 #15427 üzenetére

    Szia!

    Sajnos azzal a módszerrel a nas-t nem fogod tudni távolról elérni... Amikor írtam a cikket,akkor nem a br2 féle sevpn-t, hanem a sajátomat használtam és ott működött a nas elérése is... Csak a cikket nem frissítettem azóta... :B Tehát, amíg nem dobok össze egy használható sevpn-t, addig csak az openvpn-t tudod használni. Leírást itt találsz róla. (Angol)

    @Biga123

    Üdv!

    Az ipkg/opkg az az entware/optware csomagkezelőbinárisa. Ha entware-ng -re van szükséged, akkor azt a Mijzelf féle MetaRepository telepítése után telepítheted. (Google a barátod)

    De ffp alatt is van csomagkezelő, csak slackernek hívják. Nézz rá a Hasznos eszközök... 1. cikkemben az első pontra (uwsiteloader). {Sorry, mobilról vagyok, nem tudok linkelni} Ha megcsinálod az uwsiteloaderes repóhozzáadást, akkor még több csomagot tudsz felrakni. Illetve van nekem is egy "repóm", ami még béta és ezért még nincs benne az uwsiteloaderben, azt itt találod mrdini.atw.hu

    De a minidlna telepítéséről is írtam a Hasznos eszközök 1-ben.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák