Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz TazLeacher #273 üzenetére

    "de utána már FB-zni már csak a PC-n lehet."

    jah, mert sokan még mindig idegenkednek a mobilnettől, és a mobilos böngészéstől. főleg az idősebb korosztály.

    próbáltam begépelni másfél oldalnyit? még nem. de nem is én használom az S3-ast, azt "írtam", hogy egyeseknek bizony kiválthat az esetek 90%-ban egy PC-t. Példának hoztam fel az egyik haverom.

    Személy szerintm én PC-s voltam, volt egy MSI 560Ti Hawk videókártyám (70.000 Ft volt), van a gépemben egy i7-es processzor, (VGA már eladva), de nem, nem éri meg PC-n (új, gépigényes játékokkal) játszani. Rizikós, gyakran idegesítő. Számomra legalábbis az volt. Belefáradtam. (Persze más, amikor az ember csak diablozik, + starcraft, age of empire, vagy facebook játékok etc..)

    Az 560Ti-re egy Ati 4890-esről cseréltem, előtte gainward 8800 GT Golden Sample volt, szóval a PC-s "szintentartás" egy kés rémálommá kezdett válni. (Persze be lehet érni kevesebbel, de óriási különbség egy PC és egy konzol között, hogy utóbbira úgy kapsz egyre szebb cuccokat, hogy nem kell rá költened. Ezzel szemben a PC-nél...)

    Nah de én már fáradt vagyok ehhez. (Éjszakai 12 óra után nem is csoda, ha nem tudom magam normálisan kifejezni... :) )

    Igazából engem pl anno ezen okok állítottak a konzol mellé:
    - semmi hardver csere -> kényelmes, tervezhető
    (és egy komolyabb VGA áráért már megkapható egy PS3)
    - exkluzív címek (Sony részről természetesen)
    - FIFA egy ideig PC-re "butított" volt, roppant mód bosszantott, hogy konzolon egészen más élmény fogadna... (és itt nem elsősorban a grafikáról beszélek)

    MÁS:

    Egyébként sokkal érdekesebb, hogy mennyire fognak fogyni a nextgen gépek.
    Lesz vajon megint 150 millió körül eladott konzol "a két nagytól"? Fej-fej mellett haladnak majd ismét? A sony esetleg elhúz?

    Sokan mondják, és bár lehet van is benne valami, hogy pl táblagépek, és okostelók ellen is harcol a sony és a microsoft, de ezeken játszani, igazi játékélményben részesülni nem is olyan egyszerű...

    irányítás gagyi, az optimalizálatlanság szintén jelen van... és hát tényleg csak bizonyos fajta játékokat jó játszani tableten mondjuk.

    plusz, azok, akik anno megvették a PS2-est és a következő generáció egyik tagját is, azok valszeg most sem fogják tudni lejebb adni... ergo újfent váltanak----

    Kíváncis leszek nagyon.
    A Sony nagyon belehúzott, a microsoft bejelentésére most már nagyon kíváncsi leszek....

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák