Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NagNo

    csendes tag

    Nekem egy wndr3700v1 van jelenleg. Elotte egy linksys wrt610n szomoritott kevesebb, mint 1 hetig, de annyi problema volt vele, hogy inkabb visszakuldtem (idonkent megnovekvo ping, idonkent leszakadtak rola a kliensek minden ok nelkul). Kulonbozo forumokat olvasgatva, masok is hasonlo tapasztalatokrol szamoltak be, szoval inkabb nem csereltettem egy masikra, hanem gyartot valtottam.

    A netgear-rel kapcsolatban is vannak erdekessegek, amiket a netgear nem igazan szeretne javitani. A firmware bugos, ezert van az usb-n olyan rossz irasi sebesseg. Egyebkent ez csak ntfs fajlrendszer eseten jelentkezik, es ha valaki veszi a faradtsagot, hogy lecserelje a firmware-t egy open wrt-re vagy a hdd-t atformazza ext3-ra, rogton megtaltosodik a router. Szoval en egyaltalan nem bantam meg, hogy ezt valasztottam. Ezen kivul van meg egy nagyon zavaro hibaja a gyari firmware-nek: a real time forgalommeres olyan gyakran irja a flash memoriat, hogy ido elott tonkre fog menni tole.

    Azt le tudna valaki irni (akar privatban is), hogy hogyan lehet azt megoldani, hogy a filmek az 5GHz-s halozatot, viszont a netezes a 2.4GHz-s halozatot hasznaljak? :U Elore is koszonom.

Új hozzászólás Aktív témák