Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pete55555

    addikt

    válasz HSM #8 üzenetére

    hogy meggondolatlansággal, felelőtlen viselkedéssel akár mások életét is veszélyeztetheti, sőt, ki is olthatja.

    Az ilyen dögöljön meg közlekedjen gyalog.

    "okos motoros úgy közlekedik, mintha láthatatlan lenne a többi közlekedő számára"

    Nem tudom, ezt hol hallottad/láttad, de szvsz hülyeség.
    Amit én hallottam: A motoros közlekedjen úgy, mintha a közlekedés összes többi résztvevője rá vadászna.

    ...Szeretem leracsniztatni...

  • Robi BALBOA

    őstag

    válasz HSM #2 üzenetére

    Az, hogy mi kell a motorosok biztonságos közlekedéséhez csak egy valamit felejtettél ki, mégpedig a JÓ ÚTVISZONYOK!
    Állítom, hogy a balesetek nem kis része abból fakad, hogy nagyon koncentrálunk, hogy az úthibákat kikerüljük, mert ha nem tesszük, valszeg abból is baleset lenne, arról nem is beszélve, hogy az utak szélessége kész vicc, felénk (nógrád megye) mutatok nem egy és nem két útszakaszt, amerre két autós ha szembe jön hát le kell húzódni, hogy a másik elférjen, kétkeréken meg egyenesen katasztrófa az egyész.

    Más: A naviban van fantázia, ha egy zsúfolt városban közlekedik valaki, ne a műszerfalat lesse már, ha HUB szerűen kivetítődik kicsiben(legegyszerűbben) az infó(jobbra, balra, xy méter) az szerintem nagyon jó lenne, mert nem kellene levenni a szemét az útról a sofőrnek.

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák