Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D®. GeNy@

    aktív tag

    Sziasztok!

    Véééégre! :C
    Komolyan mondom, ezeket a válaszokat kerestem már régen mindenféle topikban!
    Ez az LCD mizéria a képfrissítéssel, felhősödéssel, "utánhúzással"...nagyon idegesítő dolog főleg ugye 720p és 1080p-s filmek esetében.
    Nekem csak egy 22" os LG W2284F-PF moncsim van, de annyira idegesít némelyik HD film utánhúzása, homályosodása gyors mozgásokkor, h. muszáj volt kérdésekkel zaklatnom az embereket, mi miért van, hogyan lehet kiküszöbölni? :F
    Ezek szerint a monitorom 2ms-os válaszideje parasztvakítás egy bizonyos szinten, mivel ha "mögötte" nincs megfelelő elektronika, akkor adtunk a szarnak egy pofont...Mikor találkozunk végre egy olyan TV-vel, amin egy akár tömörítetlen Blu-Ray vagy *.mkv úgy fog "szaladni" mint anno egy igényes DVD-Rip egy 17"-os CRT-n? :U
    A mai mesterkélt áramkörrel ellátott TV-ken nekem sokszor felgyorsított nem természetes mozgások jönnek le, na persze nem a demoHD-ken (ahol minden mozgás tökéletesnek látszik), hanem egy mkv vagy Blu-Ray film esetében. Vagy csak az én szemem ennyire "válogatós"? :F

    Annyit még hozzáfűznék, h. én ugye pc-n nézem a HD-ket, de még egy olyan monitorral/TV-vel sem találkoztam, ahol a fent említett problémák és idegesítő képmegjelenítési malőrök megszűntek volna.

    [ Szerkesztve ]

    Mitsubishi Evo IX FQ-360 vs Subaru Impreza 06' WRX STi

Új hozzászólás Aktív témák