Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaal

    őstag

    válasz Alfa80X #6 üzenetére

    Anyámnak én is egy c170-est vettem, ő még csak smsezni se szokott, szóval tudásra bőven elég. A kijelzője jó fényes, a számgombok megfelelően nagyok, akksija 4-5 napot is simán bír, annak ellenére, hogy ilyen vékony. Egyetlen nagy baj van vele, ami az egész telefon kezelését taccsra vágja, az pedig a tetű lassúsága. Gondoltam rá, hogy veszek egy fekete szinűt magamnak is, de a bill.zár kioldása egy szenvedés, és sms írása is nagyon lassan megy csak rajta.

    Nem értem miért nem képesek a gyártók összedobni egy tényleg minden szinten bevállalható, technikára nem fogékony időseknek tervezett mobilt. Telefonálni lehessen vele, SMS-t lehessen vele küldeni / fogadni, telefonkönyv legyen benne, plusz óra és kész ennyi, más funkció nem kell. Szép nagy és fényes kijelzővel, bazi nagy karakterekkel, méretes gombokkal, erős hangszóró + vibramotor, meg persze egy abszolút fapados menü. F3 nem lenne rossz, de a kijelzője katasztrófa. Low-end Nokiák se rosszak, de a kijelző azokon is pocsék, még tényleg a monokróm lcd-sek a legjobbak.

Új hozzászólás Aktív témák