Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Haugland

    aktív tag

    válasz iguana #6687 üzenetére

    Megmondom őszintén, hogy ezek a dolgok hiányoznak nekem ebből a CM10.1-ből
    (persze nem valószínű, hogy a gyári oprendszer ezeket megoldja, de már a defy+-om simán tudta a CM7.2-vel):

    1, status bar -ban tudtam aktiválni az elemlámpát (itt ez vmiért nem aktív ablak)

    2, a billentyűzetnél be tudtam állítani, hogy mennyi ideig kell nyomnom a gombot, hogy az átváltson ékezetes karakterekre. (100ms nekem tök kényelmes volt, hogy gyorsan gépelhessek magyarul) most viszont tök sokat kell várni, hiába van beállítva a rövid várakozási idő a beállításokban

    3, OTG funkció (ezt mondjuk defy-vel sosem próbáltam) de itt nem működik. Pedig a teló elvileg (youtube viideók szerint igen) tudja és kezeli.
    Igazából e-felé szeretnék elmenni a jövőben (billentyűzet+egér+pendrive(vinyó) használata és HDMI-vel kijelző használata.

    Ezért is kérdezgettem az elején, hogy a másodlagos rendszert hogyan lehet visszatenni, meg hogy a másodlagos rendszer helyére mehetne-e egy teljes értékű ubuntu is? Stb..
    Ezek nagyon érdekelnének úgy, hogy linuxos tapasztalatom az nincs, de nagyon nagy belső késztetést érzek, hogy megismerkedjek, váltsak ebbe az irányba...

Új hozzászólás Aktív témák