Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tex

    senior tag

    válasz balojazz #9846 üzenetére

    Nekem is fehér van (lassan már 2 hónapja), hála az Úrnak az eddig tapasztalt hibák közül nekem csak a kép összekeverés volt amíg fel nem telepítettem a DO-t. Én övtokban hordom, mert így kényelmes nekem, szerváltam rá fóliát is (nem az utókornak csak azért, mert ismerem magam és egy karc a kijelzőn nagyon idegesítene). A fehér részen a por meglátszik ill. a hangszóróba berakódik (mondjuk a feketénél is szerintem), én használt fogkefével szoktam tisztítani frankón levisz minden piszkot.

    [ Szerkesztve ]

    "Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

  • Auratech

    őstag

    válasz balojazz #9846 üzenetére

    Nekem fehér van. lehetetlen megkarcolni.Szerintem gyémántból van.

    Tegnap este zseblámpa versenyt csináltam, melyik a legjobb Defyre:
    -Disco ligth
    hangra, rázásra vilogó, stroboszkópos, morze fordítós
    A képernyő világítást csúcsra tolja a led mellett ez a legsokoldalúbb
    -Led torch
    egyszerűen bekapcsolja a ledet
    -MotoTorch LED
    begépelt szöveget morzejelekké alakítja, stroboszkóp funkciós,
    -TeslaLED
    led method droid mode amiben világít is. stroboszkópos, jól használható
    -Instant Heart Rate
    szívritmus kiolvasó a kamerára tett ujjal(véráram-lüktetést néz), amit a led világít át.
    Az összes közül ez a legfényesebb, mondhatni dupla olyan fényes és kevésbé sárgás fényű.
    menüből kilépve bekapcsolva marad a led, amíg más progi nem használja. Gondot nem csinál.
    Legsokoldalúbb a disco ligth, Mellékesen ennek a beállító szövegein látszik, milyen brutálisan jó a defy képfelbontása(nagyítóval olvasható)

    Auratech Field Recording

Új hozzászólás Aktív témák