Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz zvereb #24986 üzenetére

    Komolyan mondom mintha csak hü**ék járnának ide. :O :((
    Mielőtt kérdeznétek a következő metódust javasolnám:
    1. A kérdésemet megpróbálom értelmes formába önteni magamban.
    2. Megpróbálom megfogalmazni a kérdésem kulcsszavait.
    3. Kiválasztom a megfelelő topicot (nem a Mélyvízben kérdezek olyanokat, hogy "Mit vegyek? Megjött-e már a 2.2 a Defyre? stb.).
    4. NEM ÍROK EGY ÚJ HOZZÁSZÓLÁST, hanem előtte szépen elolvasom az 1. hozzászólást.
    5. Ha abban nem találtam semmit, akkor a topic keresőjébe beírom a kérdésem kulcsszavait és végigböngészem a találatokat.
    6. Ha itt sem találtam semmit akkor felkeresem a www.googole.hu oldalt és rákeresek a kulcsszavakra.
    7. Ha itt sem találtam választ akkor írok egy érthető, összeszedett, normálisan megfogalmazott (lehetőleg helyesírásilag is korrekt) kérdést, amelyben tömören leírom a problémámat és KÉREM, hogy segítsenek, majd a legvégén MEGKÖSZÖNÖM a segítséget.
    Legyen szíves minden új topiclátogató valami hasonló algoritmust követni mielőtt megkérdezne!
    Köszönjük a rendszeres látogatók nevében! :R :W

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Új hozzászólás Aktív témák