Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • premete

    veterán

    válasz tvamos #655 üzenetére

    Valamiben biztos, hogy jobb az egyik a másiknál, de szerintem olyan nagy különbség nincs a három között, mint az árkülönbség:
    iphone 4s. ~ 170000
    sgs2 ~ 120000
    atrix ~ 80000

    A különböző paraméterek összevetése sem jelent sokat, mert mindenki másra használja: van akinek az atrix a nyerő, mert linuxot tud rajta futtatni monitoron, vagy tv-n; megint másnak, a valamivel nagyobb kijelző-méret jön be, megint másnak a felbontás. Aki főképp telefonként használja, annak biztos a Motorola zajszűrős, dupla mikrofonja a nyerő; annak is, aki hossszabb akkuidőt szeretne. Aki ragaszkodik a magyar nyelvhez, és gyári romhoz, annak az atrix nem fog bejönni.
    Akkor még a márkahűségről szó sem esett: pedig a szimpátia és a tapasztalatok is sokat számítanak, valamint a marketing is.
    Személy szerint én a Motorolát és a HTC-t preferálom, ezekből a készülékekből elvétve látott szervizt nálam, a Samsung szervizről pedig eléggé negatív a képem. 15 éve használok okostelefonokat, tehát nem egy-két készülékről tettem az összehasonlításokat, azt még hozzáfűzném, hogy régebben egyik sem romlott el, ma pedig bármelyik elromolhat.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

Új hozzászólás Aktív témák